Twoja wyszukiwarka
jtemplate.ru - free extensions Joomla

O nas

Drukuj

  Choć nasza firma powstała w 2011 roku, doświadczenie naszych pracowników sięga 1993 roku, kiedy to powstawały pierwsze, radiowe i amatorskie sieci komputerowe. W 1997 powstała w Ostrzeszowie pierwsza kablowa, amatorska sieć komputerowa z dostępem do Internetu. Zawsze staraliśmy się wykorzystywać najnowsze technologie, jakie były dostępne na rynku. Wykonywaliśmy połączenia kablowe, drogą radiową, a nawet przy wykorzystaniu lasera!

 Technologie się zmieniają, a my mamy nadal ten sam cel: utrzymać dostęp do Internetu zawsze na najwyższym poziomie. Realizujemy to poprzez inwestycje w technologię, polepszanie i rozbudowę naszej sieci teleinformatycznej oraz zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu technicznego.

   Przywiązanie do klienta powoduje, że nie podążamy drogą bezwzględnej maksymalizacji zysków, lecz kierujemy się w stronę polepszania usług przy jednoczesnym obniżaniu kosztów dla użytkowników. Wychodząc naprzeciw nieustannej potrzebie konkurencyjności, śledzimy na bieżąco rynek nowości teleinformatycznych, wdrażając oraz udoskonalając nasze usługi. Swoje działania koncentrujemy wokół usług niezmiernie istotnych dla wszystkich, którym branża informatyczna jest niezbędna w codziennym życiu.

Zaufaj nam. 18 lat doświadczeń nie poszło na marne!

 

Pełna nazwa firmy:

OSONET  Piotr Grzesiak, Tadeusz Łukasik, Jan Michlik Spółka Cywilna

 

W skrócie:

OSONET s.c.

ul. E. Orzeszkowej 6

63-500 Ostrzeszów

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

telefon: +48 62 59 404 80

NIP 5140330987

REGON 301783816


Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych UKE  numer 9 657.

 

 Copyright 2011-2012 osonet.pl - Internet przewodowy i bezprzewodowy - O nas. All Rights Reserved.
Joomla theme by hostgator coupon